Zdrowa Woda - Zdrowe Życie

Wynajem filtrów wody

Niewiele rzeczy jest tak ważnych dla Twojego zdrowia jak woda. Każda komórka, mięsień i staw w naszym ciele do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje wody. Problem polega na tym, że nie każda woda pitna jest taka sama. 

Aby zoptymalizować swoje zdrowie, woda, którą pijesz, musi być wolna od toksyn, chemikaliów i innych zanieczyszczeń, które do niej wpływają. Korzystanie z domowego systemu filtracji wody może odfiltrować większość zanieczyszczeń i bakterii, a jednocześnie zapewnić Twojej rodzinie łatwy dostęp do czystej wody.

SYSTEM OCZYSZCZANIA WODY:

dom / mieszkanie

restauracja / bar

szkoła / uczelnia

hotel / apartament

biuro / sala konferencyjna

zaawansowana technologia filtracji wody

Dzięki rewolucyjnej technologii, system eSpring łączy w sobie moc opatentowanej lampy ultrafioletowej (UV) z opatentowanym filtrem węglowym, które zamknięte zostały w jednym, łatwo dającym się wymienić wkładzie. Posiada 4 kluczowe rozwiązania technologiczne.

eCoupledTM Zasilanie bezprzewodowe

Aby aktywować lampę UV systemu eSpring, bezprzewodowa technologia eCoupled przewodzi elektryczność przez komponenty powietrzne, wodne i plastikowe bez bezpośredniego kontaktu z łączami elektrycznymi. Lampa i źródło zasilania elektrycznego są zawsze odseparowane od wody.

Inteligentny układ monitoringu

Zasilany przez opatentowany „inteligentny układ monitoringu”, wyświetlacz monitora LED systemu eSpring wykorzystuje proste ikony i sygnały, które informują użytkownika, że system funkcjonuje we właściwy sposób. Informuje on również o konieczności wymiany filtra (przeciętnie raz do roku).

Wielowarstwowy filtr z węgla aktywnego

Filtr aktywowany jest poprzez specjalny proces termiczny, w trakcie którego tworzone są tysiące porów, co prowadzi do skutecznej eliminacji substancji zanieczyszczających z wody pitnej i usunięcia cząsteczek wielkości 0,2 mikrona (jedna dwusetna średnicy włosa ludzkiego). W rezultacie woda zyskuje lepszy smak, zapach i przejrzystość.

Technologia oparta na lampie emitującej promienie UV

Lampa emitująca promienie ultrafioletowe aktywizuje się natychmiast w momencie przepływu wody i niszczy ponad 99,99% bakterii i wirusów chorobotwórczych obecnych w wodzie pitnej.

WYNAJEM FILTRÓW WODY

7 dni

Wynajem filtra na 7 dni
99,00 zł brutto

30 dni

Wynajem filtra na 30 dni
440,00 zł brutto

kwartał

Wynajem filtra na 90 dni
1300,00 zł brutto

REKOMENDACJE naszych KLIENTÓW

System oczyszczania wody e-Spring zastosowałam w swoim przedszkolu Nasze Dzieci przy ulicy Tęczowej 3A. Dotychczas stosowane dystrybutory wody zostały zastąpione przez to urządzenie, z którego bezpośrednio czerpiemy wodę dla dzieci. Byłam ciekawa czy zmiana sposobu dostarczania wody spełni oczekiwania nasze, jako osób opiekujących się dziećmi, a możliwość korzystania z kranu, przez który płynie woda bezpośrednio, ułatwi dostęp do wody pitnej i obniży koszty zakupu wody. Postanowiłam to sprawdzić. Urządzenie zostało uruchomione we wrześniu 2018 roku i jest proste w obsłudze. Składa się z monitoringu, który wskazuje stopień zużycia wody. Ważne jest to i użyteczne, do zapewnienia świeżej wody dla dzieci. Jestem z takiego rozwiązania zadowolona. Uważam, że system e-Spring świetnie spełnia swoje zadanie. Jest sprawdzone przeze mnie. Wykorzystujemy go do podawania wody dla dzieci, a także do picia wody dla personelu. Zadowoleni są zarówno rodzice jak i dzieci. Gwarancja jakości i bezpieczeństwa czystej wody zostały zapewnione. Przeliczyłam koszty i zaoszczędziłam dzięki niemu pieniądze na wydatki związane z wodą. Urządzenie e-Spring jest podstawą dla dobrze prosperującej jednostki, dla zachowania wysokich standardów, jeśli chodzi o wodę do picia. Dzięki urządzeniu mamy pewność, że to co dzieci piją, jest zdrową wodą, pozbawioną zanieczyszczeń. Duży plus stanowi fakt, że wystarczy dostęp do kranu, aby z niego bezpośrednio skorzystać. Wystarczy odkręcić kran i cieszyć się wodą bez limitu. Serdecznie polecam urządzenie e-Spring i dodam jeszcze, ze w moim przypadku sprawdził się na 5!
Magdalena Durejko
Dyrektor Przedszkola NASZE DZIECI
Z przyjemnością polecam filtr wody eSpring, który w maju 2018 r. zakupiłem do mojej restauracji – Malarska 25 we Wrocławiu. Korzystając z niego, przekonałem się, że jest to bardzo dobrej jakości urządzenie pozwalające na bezpieczne picie wody z sieci wodociągowej. Woda z filtra eSpring ma doskonały smak i nie czuć w niej przykrego aromatu typowego dla wody z miejskiej sieci. Podajemy ją Gościom restauracji, ale też z przyjemnością pijemy razem z całą załogą. Do zakupu przekonało mnie kilka istotnych korzyści: • pozbycie się plastikowych odpadów – nie kupuję już wody w plastikowych butelkach, co sprawia, że mam znacznie mniej odpadów, • świetny smak i jakość wody – porównanie smaku wody z filtra, butelki i z kranu wypada zdecydowanie na korzyść wody z filtra, • oszczędność miejsca – nie muszę magazynować dziesiątków litrów wody w plastikowych butelkach, co w przypadku małego zaplecza mojej restauracji, było dla mnie istotnym problemem, • oszczędności finansowe – woda z filtra jest tańsza niż woda kupowana w butelce, a inwestycja szybko się zwraca i filtr pracuje na siebie. Nie bez znaczenia jest fakt, że zakupione przeze mnie urządzenie posiada atest PZH, co sprawia, że mogę bez obaw podawać wodę naszym Gościom. Bardzo fajnym rozwiązaniem jest też zamontowanie w filtrze lampy ultrafioletowej, która oczyszcza wodę z bakterii i wirusów. Nie znalazłem takiego rozwiązania w innych dostępnych na rynku systemach oczyszczania wody, przeznaczonych do małych firm i niekosztujących kilkunastu czy kilkudziesięciu tysięcy złotych. Osobiście piję bardzo dużo wody i cenię sobie to, że woda z filtra eSpring jest zdrowa, nie jest pozbawiona ważnych składników mineralnych takich jak magnez czy wapń, a jednocześnie jest oczyszczona z wielu szkodliwych substancji przedostających się do niej z plastiku, w tym z bisfenoli. Dlatego jeszcze raz serdecznie polecam filtr eSpring.
Marcin Jakubow
Właściciel Restauracji MALARSKA 25

Masz pytania? Napisz

    Szybki kontakt!
    +
    Wyślij!