Mariusz Lech Sosnowski

Zajmuję się innowacjami oraz nowymi technologiami i rozwiązań w budownictwie. Obserwując nowe kierunki w rozwoju budownictwa dokładniej patrzę w kierunku domów pasywnych i energooszczędnych.

Pomagam inwestorom, projektantom zobaczyć nowe trendy oraz rozwiązania w budownictwie. Otwarty na ciekawych ludzi podążających za swoimi wizjami rozwoju technologicznemu w kraju i za jego granicami. Lubię czytać pozycje naukowe związane z nowymi technologiami, rozwiązaniami oraz artykuły, blog jak i oglądać osoby prowadzące swoje kanałach YT które patrzą nowatorsko na rozwój technologiczny nie tylko w budownictwie.

Aktualnie współpracuję z firmami które maja w swoim asortymencie produkty nowatorskie, ekologiczne oraz innowacyjne rozwiązania. Moje doświadczenie zawodowe to lata spędzone w dziale jakości jako menadżer w firmach produkcyjnych w różnych branżach. W moich działaniach związanych z jakością zawsze ważna rolę odgrywa człowiek jako podstawa do stanowienia w jakim kierunku chcemy kształtować naszą jakość.

Człowiek jako fundament, bez którego nie można budować jakości czy to przy obsłudze maszyn czy w relacjach, między ludźmi które to kształtują tez nasze podejście do codziennych czynności. Przez to możemy każdego dnia uczyć się sami, od innych jak i uczyć innych. Uważam też, że wykonując jakąkolwiek czynność, którą oczywiście robimy z największą starannością pomagamy innym zrozumieć jak ważne jest jakość w życiu codziennym, na co zwracamy szczególną uwagę. Jakość również uczy nas być elastycznym i odpornym na zmiany, umiemy odnaleźć się w każdej sytuacji dnia codziennego.

Prywatnie

Ojciec 4 dzieci. Jestem dla nich mentorem, wsparciem. Ciągle wspieram je w kierunkach które chcą poznawać, możliwości jakie one dają oraz konsekwencje z jakimi trzeba się liczyć podążając w danym kierunku powiązane z konkretnymi decyzjami. Przez moje wsparcie aktualnie dzieci są otwarte na świat, ludzi nie boją się podejmować wyzwań. Najbardziej lubimy jeździć na nartach i przede wszystkim spędzać razem czas aktywnie.

POSZUKUJĘ

Poszukujący osób prywatnych jak i osób prowadzących działalność do współpracy patrzących nowatorsko, innowacyjnie na branżę budowlaną. Poszukujący deweloperów, firmy budowlane nastawionych na budowanie z materiałów innowacyjnych z nowymi technologiami, rozwiązaniami zainteresowanych nawiązaniem współpracy w celu budowania domów pasywnych, energooszczędnych. Firmy dekarskie, instalatorskie zainteresowane nowymi rozwiązania.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!